Klacht: l.s.

jahooi op 21 februari 2013 over Bonprix in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bonprix has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Portokosten werden al afgeboekt op 16 februari 2013. Bevestigt dat na betaling van de nalevering (die nog onderweg is) het dossier volledig in orde is. De klant kan ons voor verdere vragen steeds bereiken op het gegeven adres.

Bedrijf Bonprix
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 21 februari 2013

Een klant van Bonprix ontving op 11 februari een e-mail met een kortingscode voor gratis bezorging, maar ontdekte dat er toch verzendkosten op de factuur stonden. Na telefonisch contact op 15 februari werd beloofd dat de verzendkosten zouden worden terugbetaald, maar op 21 februari had de klant nog geen verdere communicatie ontvangen, ondanks dat het bedrag zonder verzendkosten al was overgemaakt.

Mijn Klacht:

Op 11 februari ontvang ik een mail, met sorry maar ook vandaag nog gratis bezorging. De code die erbij stond was 14671. Gelijk heb ik twee spijkerbroeken en een shirt bestelt.
Wat mij verbaasde was dat ik op de factuur toch de portokosten zie staan. Heb op 15 februari telefonosch contact gehad en er werd mij gezegd dat de portokosten in mindering werden gebracht en ik hierover bericht zou ontvangen. Inmiddels de 21e februari en nog niets gehoord. Inmiddels wel het bedrag, zonder portokosten overgemaakt.

Gewenste Oplossing:

Bericht te mogen ontvangen over de in mindering gebrachte portokosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bonprix over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bonprix in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bonprix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bonprix

Heeft op 25 februari 2013 om 12:37 geantwoord

Geboden Oplossing:

Portokosten werden al afgeboekt op 16 februari 2013. Bevestigt dat na betaling van de nalevering (die nog onderweg is) het dossier volledig in orde is. De klant kan ons voor verdere vragen steeds bereiken op het gegeven adres.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM