Klacht: half jaar aan het lijntje gehouden

THOM VD HELM op 19 januari 2017 over Bonarius Verwarming in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

een half jaar geleden is er een monteur geweest voor het schoonmaken van de ketel deze monteur vertelde dat er nieuwe spullen besteld moesten worden om wat te vervangen in de ketel prima vervolgens duurt het 2 maanden voor er weer een monteur komt die is er in november 2016 die haalt het bescherm kapje weg en verteld direct dat er geen goede spullen zijn besteld en dat hij die niet bij zich heeft vervolgens neem ik contact op met Bonarius en krijg te horen dat de spullen eerst besteld moeten worden en dat er dan een nieuwe afspraak wordt gemaakt vervolgens wordt er een afspraak gemaakt voor 19 januari 2017 inmiddels 3 maanden later komt er een monteur met ook geen goede spullen maar verteld mijn hulp dat het niet nodig is dit te vervangen dat schoonmaken alleen voldoende is mocht het wel vervangen moeten worden dan zou hij even naar de zaak rijden om het goede op te halen (mijn hulp staat met een open mond) en mijn hulp zegt dat gaat toch helemaal niet dat zou dan besteld moeten worden`? waarop de monteur antwoord nee hoor die kunnen we zo ophalen. stom verbaasd vraagt mijn hulp waarom de vorige monteur dit dan niet kon waarop het antwoord kwam geen idee maar als hij de ketel na had gekeken had hij gezien dat alleen schoonmaken genoeg was geweest. punt is dat al dat gewacht en gebel allemaal niet nodig was geweest als de aller eerste monteur die een half jaar geleden is geweest de ketel had schoon gemaakt.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als er een uitleg word gegeven over hoe het kan dat er zoveel verschillende antwoorden op dezelfde vragen wordt gegeven waarom wij zolang hebben moeten wachten op vervolg afspraken en waarom er niet gekeken is naar de ketel door de eerdere monteurs.
een wel gemeende excuses zou op zijn plaats zijn en rekeningen van eerdere bezoeken mogen kwijt gescholden worden (mocht die er zijn)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bonarius Verwarming

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bonarius Verwarming nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door