Klacht: bon new york ceetiz

merjen op 27 april 2017 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 27 april 2017

Een klant heeft via Groupon een bon aangeschaft voor activiteiten in New York, maar heeft geen bevestiging ontvangen van Ceetiz, die volgens Groupon de bon zou hebben verzilverd. Ondanks dat de klant twee keer heeft geprobeerd contact op te nemen via het opgegeven telefoonnummer en een voicemail heeft ingesproken, heeft hij al twee weken geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Hebben via groupon een bon gekocht voor activiteiten te ondernemen in new york hebben volgens hun de bon al verzilverd bij ceetiz maar van ceetiz geen bevestiging ontvangen krijg je een telefoonnummer al 2 keer gebeld voice mail ingesproken maar krijg al 2weken geen bericht terug

Gewenste Oplossing:

als we de bevestiging binnen hebben of terug gebeld worden door ceetiz

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupon

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM