Klacht: Retour niet aangenomen

Jetje25 op 09 januari 2012 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 januari 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte Jetje25, Zojuist hebben wij telefonisch contact met u gehad. We zijn blij dat het probleem inmiddels is opgelost. Met vriendelijke groet, Bol.com

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 9 januari 2012

Een klant van Bol.com heeft een Belkin hoes voor de iPad2 besteld, maar is ontevreden omdat de hoes niet goed past. Bij het openen van de verpakking scheurde het doosje, wat leidde tot een weigering van Bol.com om het product retour te nemen, waardoor de klant met een ongeschikt hoesje blijft zitten.

Mijn Klacht:

Ik heb een Belkin hoes voor de Ipad2 besteld bij bol.com.
Nu past de hoes niet goed en ik ben er niet tevreden over.
Bij het openen van het doosje zijn de hoekjes iets ingescheurd, het doosje was zeer lastig te openen en er zaten doorzichtige plakkertje op die ik niet had gezien. Toen ik het hoesje wilde openen scheurde het in de hoekjes. Voor bol.com een rede om het geheel onbeschadige en ongebruikte hoesje niet terug te nemen. Nu zit ik dus met een hoes die niet past.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terug willen en een andere hoes bestellen. Ik wil er wel even bij zeggen dat ik verder uiterst tevreden ben over bol.com en nooit problemen heb gehad verder!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 09 januari 2012 om 11:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte Jetje25,

Zojuist hebben wij telefonisch contact met u gehad. We zijn blij dat het probleem inmiddels is opgelost.

Met vriendelijke groet,

Bol.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Bol.com beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM