Klacht: Blokkeren over account

Mojahed@90010 op 29 maart 2025 over skrill in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf skrill
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 29 maart 2025

Mojahed heeft een account geopend bij Skrill en een bedrag van 1000 euro gestort. Kort na de storting werd zijn account geblokkeerd, waardoor hij geen toegang meer heeft tot zijn geld en in een lastige situatie verkeert. Hij vraagt om hulp bij het oplossen van dit probleem.

Mijn Klacht:

Hé ik Mojahed
Ik ben 1 week geleden account geopend bij Skrill uiteindelijk had ik geld storten op account het was 1000 ik krijg toen gelijk blok op me account heen ik kan niet meer eens me geld kunnen gebruiken zou jullie kunnen helpen ze hebben me in groot probleem gebracht het geld was van vasten lasten

Gewenste Oplossing:

Het is echt heel vervelend ik ben bijna 1 week zonder geld door de bank het zou echt niet kunnen ik probeer hun te contacten leukt niet ik ben echt klaar mee kan je a.u.b. me helpen om oplossingen te vinden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over skrill

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over skrill nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mojahed@90010
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM