Mijn Klacht:
We zijn inmiddels een maand verder maar nog steeds ons geld niet retour na onderstaande case:
Zo klantonvriendelijk zijn we nog nooit geholpen. Het verhaal is bijna onwerkelijk. Tuinset besteld, twee vrije dagen verder, en nog geen tuinset.
Netjes een afspraak gemaakt voor de bezorging op dinsdag. Vrije dag genomen om de tuinset in ontvangst te nemen.
Op dinsdag om 8:10 een belletje gekregen dat de set voor 11:35 bezorgd zou worden. Mooi, goed geregeld. Lekker de voortuin gedaan zodat ik meteen op de uitkijk kon staan voor de bezorger.
Om 13:00 nog niemand gezien. Gebeld met de bezorgdienst. Daar nam iemand op waarvan zijn voornaam “JA” was en deze melde dat de tuinset pas morgen geleverd wordt. Ik vraag om de reden en deze was simpel: ze hadden om 11:00 nogmaals gebeld en toen werd er niet opgenomen.
Omdat de telefoon niet werd opgenomen hadden ze de zending naar de woensdag verplaatst. Ik uitleggen dat ze dat niet konden maken omdat we echt wel thuis waren en ze niet gemeld hebben dat we nogmaals gebeld zouden worden. “Niets aan te doen, we komen morgen”.
Afin, weer een vrije dag geregeld voor de dag erna en weer vanaf 8:00 bij de telefoon wachten op het belletje. Om 9:00 nog niets gehoord en gaan bellen met de bezorgdienst. Er nam een dame op die wel een voornaam had en deze melde dat de bestelling nog niet binnen was en kon niets vinden van een levering.
We hebben de historie uitgelegd maar daar was niets over te vinden. Vervolgens de klantenservice gebeld en deze zijn gaan bellen. De zending was wel binnen en werd nu donderdag geleverd.
Heb ze netjes verteld dat je als klant niet zo behandeld wilt worden en dat ik niet nog een derde vrije dag op kon nemen om een tuinset in ontvangt te nemen. Nergens in de informatievoorziening wordt gemeld dat je gebeld wordt, en zekers niet dat ze eenzijdig de bezorging verschuiven naar een andere dag.
Order geannuleerd! hij was uiteraard al betaald met i-Deal, en we hebben ons geld nog niet terug.
En oh ja: De tuinkussens werden los bezorgd, als ook de dag erna de beschermhoes. Die ene order had dus drie leveringen!!! Deze kon ik uiteraard niet annuleren omdat we die al hadden ontvangen en moesten we zelf terugbrengen naar een Blokker filiaal.
Jammer dat ik in de recensies dergelijke verhalen bespeur. Hier houden ze weinig klanten aan over en bijzonder dat dit niet opvalt intern bij de Blokker.
Via de mail kregen we na aandringen bericht dat de retourboeking van 549 euro in het systeem stond en binnen een week op onze rekening zou staan. Dit is een maand geleden maar nog niets ontvangen.
Reageren op email doen ze niet meer. Afgelopen dinsdag gebeld en kreeg te horen dat ons IBAN nummer niet ontvangen was. Heb ze gewezen op een Blokker email waarin ons IBAN nummer stond. “oh ja, dat ziet er goed uit meneer”. Ik ga het uitzoeken en u hoort vandaag van ons. Niets gehoord of ontvangen.
Wel een tegoedbon ontvangen van 50 euro als excuus, maar ik wil zoals afgesproken mijn geld terug. Gaat om een redelijk bedrag.
Gewenste Oplossing:
Mijn geld teruggestort zodat we op zoek kunnen naar een nieuwe tuinset voordat de zomer voorbij is.

