Klacht: Dual TV

BernaNelissen op 01 juli 2014 over Blokker in de categorie Huishoudelijke winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Blokker
Status In behandeling
Datum 1 juli 2014

Een gezin heeft problemen ervaren met een Dual TV, gekocht bij Blokker in 2014, waarbij het geluid steeds slechter werd. Na het vervangen van het Ziggo kastje bleek het probleem aan de TV te liggen. Blokker verwees voor garantie naar de fabrikant Dual, wat volgens de consumentenbond niet correct zou zijn, en het gezin heeft het apparaat zonder originele verpakking opgestuurd voor reparatie.

Mijn Klacht:

Wij kregen van de kinderen een Dual TV voor op de slaapkamer. Het apparaat was 12-03-2014 gekocht bij Blokker, vestiging Vlijmen. Het gaf wat problemen met het geluid. Eerst duurde het enkele seconden voordat het geluid werd doorgegeven. Er was mee te leven. Later werd dit euvel echter steeds ernstiger. Omdat het een nieuwe TV betrof dachten we eerst dat het aan het Ziggo kastje lag. Nadat de klacht ernstiger werd hebben we het Ziggo kastje vervangen, de klacht bleef echter, dus het moest wel aan de TV liggen. Nu bleek dat Blokker voor de garantie verwees naar Dual, hoewel dit volgens de consumentenbond niet kan. Omdat het er volgens de kinderen bij de koop wel was bijgezegd toch het apparaat maar opgestuurd. De originele verpakking hadden we niet meer dus zelf maar een doos gebouwd. Nadat de doos enkele malen was opengemaakt omdat er steeds nieuwe aanwijzingen kwamen en er steeds ook aanvullende bescheiden bij gevoegd moesten worden werd het opgehaald door UPS en het moest naar Duitsland. Hiervan kregen we (later) alleen een mailtje als bewijs. Na 6 weken niets gehoord te hebben, opnieuw een mailtje. In het Engels. Het onderdeel was niet in voorraad en zou zijn besteld. Het apparaat was inmiddels langer ter reparatie weg dan dat het was gebruikt. Na weer een week te hebben gewacht maar eens naar Dual gebeld. Daar bleek dat er veel klachten over de TV waren en dat Dual/Polaroid? de onderdelen niet leverden. Het meisje kon er ook niets aan doen. We moeten dus maar afwachten of we ooit de TV gerepareerd terug krijgen….wordt vervolgd.

Gewenste Oplossing:

Wanneer de TV goed gerepareerd terug komt of we het aankoopbedrag terug krijgen. Blokker zou haar verantwoording moeten nemen en zeker niet, zoals nu het geval is, het apparaat weer in de aanbieding doen en meer mensen ongelukkig maken omdat ze tevoren al weten dat er erg veel klachten zijn over het apparaat.;

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Blokker in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Geachte mevrouw van der Steen, Hartelijk dank voor uw bericht. Wij vinden het erg vervelend om te lezen dat u al zolang op de reparatie van uw televisie wacht. Hiervoor bieden wij onze excuses aan. Om situatie zo goed mogelijk te kunnen beoordelen ontvangen wij graag de volledige correspondentie met DUAL. In afwachting van uw reactie. Met vriendelijke groet, Michael Kempff Blokker Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM