Klacht: Uitblijven van levering (wederom)

Ter81 op 27 september 2019 over Bladcadeau in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bladcadeau
Categorie Magazines
Status Open
Datum 27 september 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nu voor de 2de keer dit cadeau gekregen en tegen extra betaling wat magazines van Formule 1 besteld. Nadat de leveringen uitbleven toch maar weer zelf opgebeld. Zij wilden mij het nummer van hun leverancier geven…. Dit geweigerd, ik betaal voor een dienst bij hen en heb geen relatie met hun leverancier. Zal nu minimaal een week moeten wachten op een antwoord.
Dit is overigens de 2de maal dat ik probleem ondervind. Een half jaar exact hetzelfde ondervonden, toen ik toen belde was die meneer verontwaardigd omdat ik zo laat belde… Ik heb hem toen gevraagd in wat voor wereld hij leefde en wellicht een andere baan dan op de klantenservice te werken beter bij hem zou passen.

Gewenste Oplossing:

Verantwoordelijk nemen en spoedig mijn probleem oplossen met hun leverancier. Wellicht hun leveringen verbeteren, het is wel heel toevallig dat ik 2x voor hen kies een 2x problemen ondervind. Een volgende keer zal ik dit cadeau weggeven. Voor mij geen Bladcadeau meer!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bladcadeau

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bladcadeau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM