Mijn Klacht:
Dagje gezellig winkelen in Utrecht met doel nieuwe schoenen voor onze dochter (16).. leuke modellen bij bijenkorf gevonden maar iedere keer kreeg mijn dochter te horen “die hebben wij niet in maat 42”. Dus besloot ik maar eens te gaan vragen hoe dit zat en of ze überhaupt wel damesschoenen maat 42 hadden. Daarop kreeg ik van een verkoopster te horen dat hun collectie schoenen maar totmaat 41 gaan.. en toen keek ze me raar aan en vroeg ze naar overmaat van ramp aan mij..voor wie zijn ze dan..( hoezo voor wie.??.) alsof ik iets heel raar vroeg.. mijn dochter stond achter mij en voelde zich zo vernederd.. het kwam voor haar zo bot over…Dagje gezellig winkelen was er voor haar niet meer bij…uiteindelijk maar zonder schoenen naar huis gegaan.
Ik kan me niet voorstellen dat maat 42 zo speciaal is, zeker niet in dit tijdperk dat er de mensen steeds groter worden..daar moet de markt toch ook op inspelen. Het wordt tijd dat zeker de bijenkorf zich daar eens in gaat verdiepen. Er wordt dus veel nee verkocht aan vrouwen met wat grotere voeten.
Gewenste Oplossing:
Als een klant( met welke vraag dan ook) met respect wordt behandeld en dat bijenkorf eens serieus gaat kijken naar de grotere maten damesschoenen,hiermee zouden ze een grote groep vrouwen blij mee maken..

