Klacht: Ontevreden over het logistiek proces van de Bijenkorf

Junya op 21 oktober 2015 over Bijenkorf in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bijenkorf has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 oktober 2015
Reactie van het bedrijf:

De klacht is opgepakt. Het pakket zou nageleverd worden op het juiste adres. Klant zag hier van af. Aankoopbedrag is terug gestort op 29-10-2015. De klant heeft een cadeaucard ter compensatie gekregen.

Bedrijf Bijenkorf
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 21 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zojuist (21 oktober) heb ik een bestelling geplaatst via de website van de Bijenkorf. Voor de afrondring van de betaling kon ik niet zien welk bezorgadres Bijenkorf hanteert. Na betaling kreeg ik dit pas te zien. Dit betekent dat ik hoe dan ook te laat was om mijn adres te wijzigen.
Klantenservice twee keer gebeld, krijg ik van de medewerkers te horen dat ik helaas mijn geld kwijt ben en dat Bijenkorf niks voor mij kan betekenen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat mijn artikelen die ik heb besteld naar het juiste adres (Thorbeckeplein 7A, 4812LP, Breda) worden verstuurd. Het is toch te zot voor woorden als een bedrijf zoals de "Bijenkorf" een consument niet kan helpen in zo'n situatie en dat jullie €177 euro rijker zijn, zonder enige moeite te hebben gedaan om de order ergens stop te zetten

Ik wil HEEL GRAAG dat met mij contact wordt opgenomen.

Mijn ordernummer is 13295878 en telefoonnummer is 0615046656

Ik ben SUPER ontevreden over jullie

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bijenkorf over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bijenkorf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bijenkorf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bijenkorf

Heeft op 30 oktober 2015 om 11:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klacht is opgepakt. Het pakket zou nageleverd worden op het juiste adres. Klant zag hier van af. Aankoopbedrag is terug gestort op 29-10-2015. De klant heeft een cadeaucard ter compensatie gekregen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM