Klacht: Jas gekocht, na 3 maanden kapot en geven geen antwoord op mijn verzoek dat ik me geld terug wil.

DPLxxxxxx op 02 maart 2022 over Bijenkorf in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bijenkorf has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 maart 2022
Reactie van het bedrijf:

Hoi Demi, Ik heb het uitgezocht. Ik begrijp dat je het er niet mee eens bent dat de jas is gerepareerd omdat jij het aankoopbedrag terug wilt ontvangen. Het is echter zo dat een bedrijf bij een gegronde klacht mag...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bijenkorf
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 2 maart 2022

Een klant heeft een jas van het merk Airforce gekocht bij de Bijenkorf, maar na drie maanden vertoonde de jas ernstige gebreken, zoals een kapotte voering en rits. Ondanks herhaalde verzoeken om een terugbetaling, ontving de klant geen reactie en kreeg uiteindelijk een e-mail dat de jas was gerepareerd en retour was gezonden, wat niet de wens van de klant was. De klant is teleurgesteld en heeft besloten niet meer bij de Bijenkorf te kopen.

Mijn Klacht:

Ik heb met mijn verjaardagsgeld een jas bij de Bijenkorf gekocht van het merk Airforce. Na 3 maanden ging de jas al helemaal kapot (voering, rits) toen ik net de jas binnen kreeg was al het touwtje kapot om de jas strakker te trekken maar dat maakte me toen niet zoveel uit omdat ik heel erg blij was met de jas. Nu is mijn jas retour gestuurd, omdat ik mijn geld terug wou. Dit heb ik meerdere malen gemeld en hier krijg ik geen reactie op.
Nu krijg ik een mail dat me jas gemaakt is en dat die retour is gezonden, terwijl ik dat helemaal niet wil en dit ook heb aangegeven.

Ik was echt een trouwe koper bij de Bijenkorf, maar voor mij nooit meer.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bijenkorf over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bijenkorf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bijenkorf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bijenkorf

Heeft op 03 maart 2022 om 10:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hoi Demi,

Ik heb het uitgezocht. Ik begrijp dat je het er niet mee eens bent dat de jas is gerepareerd omdat jij het aankoopbedrag terug wilt ontvangen.
Het is echter zo dat een bedrijf bij een gegronde klacht mag kiezen uit de vergoeding van (een gedeelte van) het aankoopbedrag, vervanging of reparatie.
In dit geval is gekozen voor reparatie want het artikel verkeert dan weer in goede staat. Wij kunnen deze beslissing helaas niet veranderen.

Ik heb ook gereageerd op jouw e-mail hierover.

Wens ik je tot slot graag nog een hele goede dag toe!

Met vriendelijke groet,

Anneke
Team Webcare
de Bijenkorf

DPLxxxxxx

Heeft op 10 maart 2022 om 15:29 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Me jas thuis ontvangen, wat blijkt dat me jaszak niet eens gerepareerd is!!

Alle klachten die gemeld zijn door DPLxxxxxx
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM