Mijn Klacht:
Afgelopen dinsdag heb ik dure schoenen aangeschaft bij dit bedrijf, met 70% korting. Woensdagochtend zie ik dezelfde schoenen, die nu met een 10% extra korting verkocht worden.
Mind you, de schoenen die ik de dag ervoor heb besteld, waren op dat moment niet eens bij PostNL aangekomen (kon de bestelling nog niet annuleren). Heb ze pas op Donderdag thuis geleverd gekregen.
Woensdagochtend meteen contact opgenomen met de klantenservice, en enigste wat ik terug krijg te horen zijn deze hilarische opmerkingen: 70% is al genoeg korting., Je hebt de schoenen voor een mooie prijsje gescoord. Oneerlijk hoe zij jou – als een trouwe klant – behandelen.
Ik zou graag een compensatie van 69,- (10% aftrek) willen krijgen.
Groetjes,
T
Gewenste Oplossing:
Met eerlijkheid. Binnen 6-8 uur na aanschaf, werden de schoenen met 80% korting verkocht. Kon de bestelling niet annuleren en opnieuw plaatsen.
Ik zou graag een compensatie willen ontvangen van 69 euro (de 10% korting).


