Klacht: Eerste keer gebruikt product, tweede keer verkeerd product geleverd

Nazan Erbas op 11 augustus 2019 over Bijenkorf in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bijenkorf has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 augustus 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Nazan, Wat jammer dat jij eerst een artikel met gebruikerssporen en later een verkeerd artikel hebt ontvangen. Soms betreft het inderdaad een eenmalige fout, dan heeft iemand niet goed gekeken. Want waar mensen werken worden helaas tóch wel eens...

Bedrijf Bijenkorf
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 11 augustus 2019

Een vaste klant van de Bijenkorf heeft een klacht ingediend over een foutieve levering. Na het ontvangen van een foundation met gebruikerssporen, werd geadviseerd om het product retour te sturen en een nieuwe bestelling te plaatsen. Bij de tweede bestelling ontving de klant echter een foundation van Lancome in plaats van de bestelde Bobbi Brown foundation, wat leidde tot frustratie over de kwaliteit van de magazijnverwerking.

Mijn Klacht:

Als vaste klant van de Bijenkorf bestel ik al jaren online. Tot mijn vorige bestelling heb ik weinig tot geen slechte ervaringen met de online shop. Producten werden altijd snel geleverd en waren netjes verpakt. Er was nooit iets mis met een bestelling (één keer glas dat stuk was, werd snel vervangen.
Ik heb vorige week twee foundations van Bobbi Brown besteld, de eerste bestelling kreeg ik het product dat gebruikerssporen bevatte, waarop mij werd geadviseerd dat ik het product retour kon sturen en het beste een nieuwe bestelling kon plaatsen. Dit heb ik gedaan, uit “goede” ervaringen met de Bijenkorf. Tot mijn grote verbazing kreeg ik bij mijn tweede bestelling, geen foundation van Bobbi Brown, maar een foundation van Lancome. Ik vroeg mij dan ook echt af wie er in het magazijn werken, dit is wel een hele slordige fout.
Na mijn eerste bestelling heb ik een medewerker aan de lijn gehad die heel vriendelijk was en goed naar mij luisterde, tevens heb ik ook een kortingscode t.w.v. €10 gekregen (al gaat het mij niet om het geld). De tweede keer dat ik belde met de klantenservice had ik een medewerkster die kortaf was, mij niet liet uit praten en voor mijn gevoel de telefoon snel wilde ophangen. Ik voelde mij niet gehoord en ze kwam totaal niet over als iemand met inlevingsvermogen, alles wat ze zei was overduidelijk niet gemeend.
Ik heb haar meerdere keren gezegd dat ik hoogzwanger ben en niet weer naar een postkantoor kan, dit deed de medewerkster niets. Verder vind ik het slordig dat ik twee keer bijna €90,- heb moeten betalen aan één product. Gezien de drukte zal het verwerken van de retour ook nog wens langer dan normaal duren.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht dat de Bijenkorf mij op zijn minst na twee fouten tegemoet had moeten komen met het product. Ik heb niets aan een bon van €10,- als ik mijn product niet op korte termijn geleverd krijg. Ik vind het belachelijk dat ik door een fout van hen, niet één, maar twee keer opnieuw moet bestellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bijenkorf over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bijenkorf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bijenkorf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bijenkorf

Heeft op 12 augustus 2019 om 11:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Nazan,

Wat jammer dat jij eerst een artikel met gebruikerssporen en later een verkeerd artikel hebt ontvangen.
Soms betreft het inderdaad een eenmalige fout, dan heeft iemand niet goed gekeken. Want waar mensen werken worden helaas tóch wel eens foutjes gemaakt. Of het verkeerde artikel lag op de plek en dan heeft mijn collega het niet kunnen weten. Hoe dan ook, het is en blijft vervelend voor jou natuurlijk. We zijn momenteel voor jou aan het uitzoeken wat er fout is gegaan. Zodra er meer bekend is hoor je dat van ons.

Met vriendelijke groet,

Team Webcare
de Bijenkorf

Alle klachten die gemeld zijn door Nazan Erbas
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM