Klacht: Cadeaukaart blijkt spookkaart

Pascal Hament op 28 januari 2015 over Bijenkorf in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bijenkorf has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Er is telefonisch contact geweest met de heer Hament en de situatie is uitgelegd. De klant ontvangt van ons een nieuwe cadeaucard ter waarde van 30,-. In overleg met de klant is er besloten dat de klacht is opgelost.

Bedrijf Bijenkorf
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 28 januari 2015

Een klant ontving een cadeaukaart ter waarde van €30, maar ontdekte bij het inwisselen dat er geen saldo op stond. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice van de Bijenkorf, inclusief het aanleveren van bewijsstukken, ontving de klant geen bevredigende reactie en bleef de situatie onopgelost. Uiteindelijk werd de klacht opgelost, maar de klant ervoer de afhandeling als onbetrouwbaar.

Mijn Klacht:

Voor mijn verjaardag heb ik van mijn man een Cadeaukaart gekregen twv €30. Bij inwisselen van de kaart bleek er geen saldo op te staan. Doorverwezen naar Klantenservice van de Bijenkorf. Alle bewijzen geleverd: afschrift van aankoopbon, foto’s van de Cadeaukaart, vele telefoontjes en mails naar Klantenservice. We zijn al ruim 4 weken bezig en verder geen enkele inhoudelijke reactie gehad, op het antwoord na dat er met onze Cadeaukaart via de website Uggs zijn aangekocht. Niet door ons! Ook op deze vreemde zaak geen enkele reactie! Zouden teruggebeld worden: nooit gebeurd….. Onbetrouwbaar die Cadeaukaart en de afhandeling door Klantenservice van de Bijenkorf.

Gewenste Oplossing:

Als de klacht is afgehandeld door een Cadeaukaart van €30 te verstrekken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bijenkorf over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bijenkorf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bijenkorf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bijenkorf

Heeft op 29 januari 2015 om 19:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is telefonisch contact geweest met de heer Hament en de situatie is uitgelegd. De klant ontvangt van ons een nieuwe cadeaucard ter waarde van 30,-. In overleg met de klant is er besloten dat de klacht is opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door Pascal Hament
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM