Klacht: Cadeau kaart

Shoss op 08 januari 2015 over Bijenkorf in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bijenkorf has resolved this complaint
Klacht opgelost op 13 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant gemaild en excuses aangeboden. Klant was inderdaad op tijd met melden dat de kaart was gestolen. Klant krijgt een nieuwe cadeaucard thuis gestuurd. Team Webcare

Bedrijf Bijenkorf
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 8 januari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben een cadeaukaart gekocht en die is gestolen. Nou zou de bijenkorf de kaart blokkeren en dat ging niet vanwege de feestdagen. Maandag de 29ste zouden ze het uiteindelijk doen en dit is niet op tijd gebeurd. De kaart is verzilverd op de 29ste en nou krijgen we geen nieuwe terwijl de fout bij hun ligt. Ik wil heel graag een nieuwe cadeaukaart dat dit zou fout gaat bij een bedrijf als de bijenkorf, waar is de klantvriendelijkheid!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als dit word opgelost met nieuwe kaart uiteraard

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bijenkorf over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bijenkorf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bijenkorf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bijenkorf

Heeft op 13 januari 2015 om 12:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant gemaild en excuses aangeboden. Klant was inderdaad op tijd met melden dat de kaart was gestolen. Klant krijgt een nieuwe cadeaucard thuis gestuurd. Team Webcare

Reactie van de melder van de klacht Shoss

11 jaren geleden - Nou we wachten nog steeds op de cadeaukaart. Het is pas opgelost als we de kaart hebben.

Alle klachten die gemeld zijn door Shoss
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM