Klacht: Bijenkorf wijgert mij te helpen, terwijl ik betaald voor gebakken lucht.

TijnVennink op 08 juli 2019 over Bijenkorf in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bijenkorf has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 juli 2019
Reactie van het bedrijf:

Hoi Tijn, Je geeft aan dat de Nike M2K Tekno sneakers niet hebt ontvangen. Wij hebben dit intern onderzocht en hieruit is gebleken dat het onmogelijk is dat jij alleen de boxershorts hebt ontvangen. Daarnaast is er navraag gedaan bij...

Bedrijf Bijenkorf
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 8 juli 2019

Een klant van Bijenkorf heeft een klacht ingediend over het ontbreken van een besteld artikel, namelijk schoenen van Nike. Na contact met de klantenservice bleek dat Bijenkorf en PostNL geen verantwoordelijkheid wilden nemen voor het gemis, waardoor de klant zowel het artikel als het geld niet terugkreeg. De klant ervaart deze situatie als onacceptabel en vraagt zich af of dit legaal is.

Mijn Klacht:

Tijdje geleden 2 artikelen besteld, ondergoed van Calvin klein en schoenen in de aanbieding van nike. Na het pakket gelukkig snel te hebben ontvangen bleek een van de artikelen te missen. Ik ging er van uit dat Bijenkorf een foutje had gemaakt en dit wel zou regelen. Echter kreeg ik als reactie op deze situatie dat ze zeker wisten dat het hun fout niet was. Nadat hun contact met Postnl hadden gezocht komt Postnl tot de conclusie dat hun ook niks kwijt zijn geraakt. Dus krijg ik te horen dat ik mijn schoenen niet krijg, en ook mijn geld niet terug krijg? Ik heb dus letterlijk betaald voor gebakken lucht, is dat eigenlijk wel legaal wat Bijenkorf hier doet? Ik hoop dat iemand mij kan helpen, ik zal de Bijenkorf ook nog maar eens bellen. Heb zulke rare service nog nooit meegemaakt. (Ik heb deze klacht opnieuw ingediend, omdat hij nogsteeds niet is opgelost.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn schoenen opgestuurd krijg, of het geld van de schoenen terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bijenkorf over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - alle info: ondernummer: 22244074 Klachtnummer: [Kenmerk: 190513-001922] Bestelling: Calvin klein ondergoed - 28€ (wel ontvangen) Nike schoenen MK2 tekno - 80€ (niet ontvangen)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bijenkorf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bijenkorf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bijenkorf

Heeft op 08 juli 2019 om 14:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hoi Tijn,

Je geeft aan dat de Nike M2K Tekno sneakers niet hebt ontvangen.

Wij hebben dit intern onderzocht en hieruit is gebleken dat het onmogelijk is dat jij alleen de boxershorts hebt ontvangen. Daarnaast is er navraag gedaan bij de chauffeur van PostNL omtrent de levering van deze zending. Deze heeft ook aangegeven dat het pakket onbeschadigd en dicht bezorgd is.

Op basis van het onderzoek bij PostNL en bij onze webshopafdeling moeten wij concluderen dat jij de schoenen wel hebt ontvangen en wij hier daarom geen vergoeding voor kunnen geven.

Wij gaan er vanuit jou bij deze voldoende geïnformeerd te hebben en wensen jou tot slot graag nog een hele fijne dag toe.

Met vriendelijke groet,

Team Webcare
de Bijenkorf

TijnVennink

Heeft op 08 juli 2019 om 14:25 geantwoord

Ik wil gewoon mijn geld terug! Dat is niet onmogelijk, ik heb mijn schoenen toch niet. Jullie beweren dus eigenlijk dat ik lieg. Wat een laffe manier om met je klanten om te gaan. Ik heb geen schoenen ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM