Klacht: Bezorging

Abonnr 30929890 op 12 maart 2022 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 12 maart 2022

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft geen krant ontvangen en kreeg bij het melden hiervan een verlenging van het abonnement als compensatie aangeboden. De abonnee verkiest echter om het abonnement te beëindigen in plaats van de compensatie te accepteren.

Mijn Klacht:

Geen krant ontvangen, wannerer ik dit telefonisch meld wordt als compensatie mijn abonnement met 1 krant verlengd. Ik wil dit niet. Liever nog wil ik de krant helemaal niet meer ontvangen, dan hoef ik me ook niet meer te ergeren.

Gewenste Oplossing:

Beeindiging abonnement

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Abonnr 30929890
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM