Klacht: bezorging

buizerd 65 op 20 februari 2017 over Tubantia in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Tubantia
Status Open
Datum 20 februari 2017

Een klant van Tubantia heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de krant, waarbij zij in korte tijd meerdere keren geen krant heeft ontvangen. De klant uit ook onvrede over het onpersoonlijke proces van het indienen van klachten via de telefoon.

Mijn Klacht:

dit is nu al 4 of 5x gebeurd dat we geen krant ontvangen heb , in vrij korte tijd ik vind het nu genoeg . vindt het ook niet prettig dat je dan je klacht in moet spreken met de telefoon onpersoonlijk

Gewenste Oplossing:

de bezorger er op aan spreken en dat het beter kan

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tubantia

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tubantia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM