Klacht: betalingen abonnement

CS2655520047 op 11 januari 2021 over McAfee Software in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
McAfee Software has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 11 januari 2021

Een klant heeft een klacht ingediend over dubbele betalingen voor een abonnement bij McAfee Software. De klant heeft op 21 december 2020 een bedrag van 99,95 euro betaald met een Visa-kaart, maar constateert dat dit bedrag ook op 19 en 22 december 2020 van de rekening is afgeschreven. De klant vraagt om uitleg over deze betalingen en de looptijd van het abonnement.

Mijn Klacht:

bestelling CS2655520057 geplaats maandag 21 december 2020
betaaldt met visa kaart eu 99.95bij inzicht van visa is het bedrag twee maal van de rekening de eerste maal 19/12 99.95 en de tweede maal de 22/12 2020 een beetje uitleg aub is het tot 2024 betaald met beleefde groeten janssens angele

Gewenste Oplossing:

uitleg over de betaling aub

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar McAfee Software over deze klacht.

Bericht van McAfee Software

5 jaren geleden - uw klacht wordt doorgegeven aan de support van McAfee welke u binnenkort zult contacteren. Er lijkt hier inderdaad iets fout te gaan. McAfee

Alle klachten die gemeld zijn door CS2655520047
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM