Klacht: Betaling van 222,64

ronnacol op 18 februari 2021 over Premiumkiosk in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 februari 2021

Een vrouw diende een klacht in over een betaling van € 222,64 die haar 84-jarige moeder zou hebben gemaakt aan Premiumkiosk, na een telefoongesprek met PayCure Incassobureau. Tijdens het gesprek werd haar moeder verteld dat ze een aankoop had gedaan voor een korting op uit eten, maar zij was niet op de hoogte van de voorwaarden. De vrouw heeft het bedrag betaald uit angst voor verdere incassokosten, maar later ontdekte ze dat ze meer informatie over Premiumkiosk en PayCure had moeten inwinnen.

Mijn Klacht:

Mijn moeder had een e-mail ontvangen van PayCure Incassobureau dat er nog een btaling openstaat voor een bedrag van € 222,64
PayCure gebeld en werd vriendelijk geholpen.
In eerste instantie werd er verteld dat mijn moeder (84jaar) iets had gekocht dat zij dan korting kreeg voor uit eten.
Omdat ze aan de telefoon Ja had gezegd was dit een bevestiging.
Zij wist niet dat dit geldig was en had dus zonder dat zij het wist een opzegtermijn van 2 weken.
Heb het bedrag maar voor haar betaald.omdat ik bang was voor verdere betalingen. Het inassobureau klonk ook heel vriendelijk en behulpzaam.
Mijn moeder moest voortaan maar direct ophangen als zulke bedrijven je bellen.
Dom van mij want na de betaling ben ik pas gaan kijken wie PremiumKiosk eigenlijk is.
PayCure is ook niet meer te breiken krijg alleen een bandje te horen

Gewenste Oplossing:

Nu niet

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Premiumkiosk

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Premiumkiosk nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ronnacol
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten