Klacht: Bestselling duurt maanden

ValThePal op 14 december 2020 over Worldtech Nederland B.V. in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 14 december 2020

Een klant heeft op 20 oktober een bestelling geplaatst bij Worldtech Nederland B.V. met de belofte van levering binnen twee weken. Op 14 december is het pakket echter nog steeds niet ontvangen, en zowel de afzender Zaful als de vervoerder Bpost hebben geen informatie over de status van de zending.

Mijn Klacht:

20 Oktober iets besteld met de belofte dat het binnen de 2 weken geleverd zou worden. Is nu 14 December en ik heb het nog steeds niet. Afzender Zaful weet van niks, en leveraar Bpost ook niet. De fout ligt hier bij jullie. Op 3 November hebben jullie info gegeven aan Bpost, maar mijn pakje is nergens te bespeuren.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn pakje.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldtech Nederland B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldtech Nederland B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ValThePal
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM