Klacht: Bestelling

mdsvdw op 04 maart 2016 over MiniInTheBox.com in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 maart 2016

Een klant heeft in december vorig jaar een bestelling geplaatst bij MiniInTheBox.com, die op 30 december 2015 is verzonden. Hoewel de website aangaf dat de levering 10 tot 20 werkdagen zou duren, is het pakket na meer dan 30 werkdagen nog steeds niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Vorig jaar, december, heb ik een bestelling geplaatst en op 30-12-15 is mij pakket verzonden. Op de site stond aangegeven dat de levering 10 tot 20 werkdagen zou duren, maar we zijn nu ruim 30 werkdagen verder en ik heb nog steeds niet mijn pakket ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn pakket krijg, alhoewel ben ik nog steeds ontevreden dat het zo lang geduurd heeft.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM