Klacht: Geen levering

Yael2404 op 22 april 2020 over BESLIST.be in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BESLIST.be
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 22 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

Een hele tijd geleden heb ik een bestelling gedaan op beslist.nl.
Aan het begin werd aangegeven dat de bestelling langer ging duren dan normaal, vanwege de corona crisis. Dat is natuurlijk begrijpelijk maar intussen ben ik bijna 6 weken verder en heb ik niets meer vernomen van zowel mijn geld, als bestelling, als in informatie ober mijn besteling.
En dat vind ik nu toch echt best wel slecht.
Zeker omdat we 6 weken verder zijn, ik op zijn minst weten wat er aan de hand is en of ik zo snel mogeijk of iets weey of mijn geld terug krijg.
Groetjes,

Yael Gorter
[email protected]

Gewenste Oplossing:

Bij het krijgen van mijn bestelling. Of bij het snel terug zien van zowel het aankoop bedrag als verzend kosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BESLIST.be

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BESLIST.be nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Yael2404
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM