Mijn Klacht:
Al voor ongeveer 2 maanden geen bereik, mensen kunnen je niet bellen of je valt steeds maar weg. Dit ook gewoon thuis, net als echtgenoot en dochter. Alles moet over de wifi.
Nu van ellende gebruiken we onze werktelefoons wat uiteraard niet de bedoeling is!
Al meerdere keren de dekkingskaarten ingevuld, krijg je tips die uiteraard niets doen want het is kortom het bereik dat knudde is.
Al meerdere keren gehoord er worden werkzaamheden uitgevoerd etc etc, het geduld is nu op. Het typische is onze dochter heeft te horen gekregen dat ze verder niets meer voor haar qua bereik konden betekenen ( we wonen in een gebied waar het bereik gewoon een stuk minder is wordt er gezegd), en zij mocht overstappen. Zij heeft nu een andere aanbieder en nu heeft zij weer gewoon naar behoren gereik en kan weer normaal telefoongesprekken voeren. En mijn man en ik moeten geduld hebben, kom op hoeveel geduld??? We betalen en krijgen er niets voor terug, dit kan toch gewoon niet? Ben blijft in gebreke in deze….
Gewenste Oplossing:
Als er gewoon geen goede dekking mogelijk is ons dan ook de kans geven om naar een andere provider over te stappen die meer bereik kan garanderen! Dit omdat mijn eigen zaak belemmerd wordt doordat ik niet of slecht bereikbaar ben en dit dan weer voor loonderving zorgt... Bij mijn echtgenoot idem dito!


