Klacht: Beloofde niet nagekomen

Beata en Johan op 16 februari 2016 over KPN Internet in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Internetproviders
Status Open
Datum 16 februari 2016

Klant ervaart problemen met de internetverbinding van KPN, waarbij de beloofde snelheid van 50 Mbit niet wordt gehaald en slechts 20-26 Mbit wordt ontvangen. Ondanks de mogelijkheid om de snelheid te verhogen naar maximaal 32 Mbit, is dit onvoldoende voor de klant die veel vanuit huis werkt. Daarnaast ondervindt de klant ook problemen met de televisie, die regelmatig uitvalt.

Mijn Klacht:

KPN heeft ons beloofd dat wij een snelheid van 50mbit zou binnen mogen ontvangen. Nou achteraf blijkt dat deze schatting was. Wij ontvagen niet meer als 20-26mbit. Deze sou door KPN verbetert zou kunnen worden naar maximaal 32mbit door overhaal via kabel te werken. Helaas voor ons is het niet genoeg omdat wij heel veel vanaf huis werken. Door de lage verbinding onze televisie doet ook niet. Wij hebben vanaf 28 januari nog NOOIT laat in de middag televisie mogen kijken. Overdag valf de televisie ook binna elke uur.

Gewenste Oplossing:

Wij willen graag kostenlos de contract beeindigt met de terugbetalen van de draadloze verbindingsset die ze aan ons verkocht hebben en die ook niet goed werkt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Internet

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Internet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM