Klacht: Belazerd door Mediamarkt met een showroom telefoon

Yasar K. op 15 december 2021 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

MediaMarkt klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 15 december 2021

Een klant heeft een klacht ingediend over een online afgesloten abonnement bij MediaMarkt, waarbij een iPhone 13 Pro Max niet op tijd werd geleverd. Na herhaaldelijk contact met de klantenservice en de provider, bleek er onduidelijkheid te zijn over de status van het abonnement. De klant voelt zich misleid door de manier waarop MediaMarkt klanten naar de winkel trekt en heeft een klachtenbrief geschreven.

Mijn Klacht:

Via Mediamarkt heb ik online een abonnement afgesloten. Nadat ik bij de winkel was geweest ivm een actie was de Iphone 13 pro Max 256 volledig uitverkocht online en in de winkels.

Thuis aangekomen kon ik in de avond ineens een abonnement afsluiten. Toestel zou binnen 7-9 dagen worden geleverd . Hier ging weken overheen.

Na hier over te bellen, mailen en de provider gesproken te hebben, kon met niets vinden, mbt een abonnement!Terwijl ik een paar dagen daarvoor iemand van de klantenservice gesproken had en werd me aangegeven dat alles er goed uitzag en ik binnenkort zou horen.

Het idee dat men op deze manier klanten naar de winkel trekt kan echt niet. Dit bevestigde mijn gevoel nog sterker. De provider Vodafone escaleerde de boel bij Mediamarkt en ik schreef een klachtenbrief.

Tot mijn verbazing kwam de telefoon binnen een paar dagen binnen. Wel raar, heb duidelijk aangegeven dat ze me geen achterom model moeten sturen!! Want er waren alleen nog showroommodellen in de winkels.

En ja hoor E hebben me een showroom model verstuurd. Na eigen onderzoek en de klantenservice die na af de winkel belde ter info, was de showroom model ineens uit de winkel. Dat het een showroom model was, werd bevestig ook door 2 medewerkers van de klantenservice!!

Er is een incident aangemaakt en word gebeld binnen 48 uur. Ik heb aangegeven het contract te verbreken, helaas ook voor Vodafone, heb er geen vertrouwen meer in. Ik wacht op de reactie van Mediamarkt.

Ik ga hier dan ook echt wat mee doen, jammer dit brengt ze Imagoschade

Gewenste Oplossing:

Een compensatie wat me geruststelt en dat ze dit anderen niet aandoen!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door Yasar K.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM