Klacht: Belachelijke service, slecht product

mark.bevelander op 02 december 2012 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik vind het erg jammer dat UPC haar klanten niet op waarde weet te schatten. Reeds een half jaar nu maken wij gebruik van internet, telefonie en digitale televisie.

Het ging al direct fout na de activering van het abonnement. Op onze telefoonrekening verschenen kosten (en dus ook gesprekken) die wij nog nooit gevoerd hadden, sterker; wij hebben niet eens een toestel om te bellen. Foutje van UPC… (en wie nu wel gebeld heeft via ons nummer weten we tot op heden nog niet).

De problemen vergergerden, internetsnelheden worden niet gehaald, als het al beschikbaar is, televisie stottert en bestelde films kunnen niet gepauzeerd of gestart worden. Volgens de service desk van UPC moest de decoder opnieuw geïnstalleerd worden. Echter helaas, de geboden oplossing is nu driemaal uitgevoerd, maar wederom houden de problemen aan.

Onze ergenis kreeg een hoogtepunt toen wij dit weekend een film besteld hebben en vervolgens de melding kregen (direct na het bestellen) dat de huur periode verlopen was of dat ons abonnement verlopen was. En wederom, exact op het gebruiksmoment, geen service desk bereikbaar.

Voor een ieder die de keuze heeft tussen UPC en een andere aanbieder (op glasvezel bijvoorbeeld) zou ik hen willen adviseren NIET te kiezen voor UPC. Dat scheelt je vooral ergenis, maar komt je gebruiksplezier ook zeker ten goede.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een werkende decoder, werkend en snel internet en geen administratieve rompslomp. Het vertrouwen is weg, dus vooralsnog lijkt de enige oplossing beëindiging van het abonnement. Tenzij UPC nu wel een monteur langs wil sturen zonder ons vooraf bang te maken met allerlei extra kosten dat dat met zich meeneemt.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Inmiddels heb ik van UPC een nieuwe Cisco decoder mogen ontvangen. Hiermee is het TV probleem opgelost. Ook een klein uur aan de telefoon doorlopen van diverse tests en instellingen op het internet modem draagt er voor zorg dat ik nu wel fijn internet op 50Mbit. Nu nog even afwachten of de factuur ook goed in de brievenbus valt, en dan ben ik weer tevreden!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie