Mijn Klacht:
klantnummer: 21326563
Na vele telefoontjes en mailtjes over deze bestelling nu toch ook een klacht indienen via deze site, in de hoop dat ze nu wel gaan reageren.
Deze klacht ligt al bij Otto, kantenservice.
Een bed besteld voor mijn dochter op 22 november 1017.
Leverdatum tussen 3-5 werkdagen. Het is nu 6 december en er is nog niets geleverd!
De bedoeling was dat het bezorgd zou worden in Monster waar mijn dochter nog woonde. Ze zou op 1 december op kamers gaan dus genoeg tijd (dachten wij).
Verhuisbusje heeft alle spullen op 1 december in Tilburg afgeleverd alleen niet het bed!!! want die was dus nog steeds niet bezorgd op ons bezorgadres in Monster.
Meerdere malen gebeld maar steeds verschillende antwoorden: Bed was al onderweg…. Bed bestond uit 2 delen, 1 deel stond al bij post.nl, 2e deel was nog in Duitsland daar was het wachten op…. Bed is onderweg hoor…. We kunnen niet zien waar het bed nu is…. Dan moet u contact opnemen met de afdeling After Sales maar die is er nu niet meer, morgen bellen ze u terug…… After Sales heeft ons niet teruggebeld (tot 2x aan toe), zelf maar weer gebeld…. Nee, After Sales mogen we u niet mee doorverbinden… Bed is onderweg!…
Nee, vandaag kunnen we geen contact opnemen met post.nl, u moet tot maandag wachten (terwijl ze in eerder telefoontjes meldde dat post.nl nooit telefonisch bereikbaar was!)
Omdat mijn dochter sinds 1 december in Tilburg woont (zonder bed), hebben wij bij klantenservice op 29-11, 30-11 en 1-12 gevraagd of ze het bezorgadres willen veranderen naar Tilburg: Dat kan niet hoor…. Bed is al onderweg en daar kan geen wijziging worden doorgegeven?! In de status van mijn Otto staat nog steeds “in behandeling”… dus niet “onderweg” en dat klopt ook want we hebben nog geen bed gezien… Klantenservice: Wat we wel kunnen doen voor u is het bed weer opnieuw bestellen en dan wordt het binnen 3-5 (jaja!!) werkdagen in Tilburg bezorgd, ongelofelijk!!
1 x iemand aan de lijn gehad die empathie toonde en ons geprobeerd te helpen (niet gelukt) maar voor de rest was het telefonisch contact hierover erg onduidelijk en ze zijn goed in het afschuiven van het probleem naar andere mensen/afdelingen/instellingen die niet bereikbaar waren. Makkelijk hoor.
Nog steeds geen reactie ontvangen, maandag 4-12-2017.
Dus toch maar weer zelf gebeld, zoals vermeld in mail!!
Weer een ander iemand aan de lijn gekregen die mij niet een goed antwoord kon geven en mij ook niet wilde doorverbinden met de betreffende afdeling.
Het ergste nog, ze verbrak gewoon de verbinding…
Weer een mail gestuurd, krijg je een standaard antwoord terug dat er binnen 3 dagen contact wordt opgenomen.
We zijn nu al weer 3 dagen verder en nog steeds niets gehoord,
we worden er wel moedeloos van.
Het valt me zo tegen van het bedrijf Otto dat er zo omgegaan wordt met klanten.
Alvast bedankt, ik hoop snel wat te horen, groeten Trudy Jeursen
Gewenste Oplossing:
Dat het bed zo snel mogelijk wordt geleverd op het huisadres van mijn dochter (slaapt nu sinds 1 december op een matras) in Tilburg. Mijn dochter is overdag natuurlijk op school dus het zou fijn zijn als een tijdstip van levering afgesproken kan worden.

