Klacht: Kaap niet ontvangen

Wichmiel op 29 juli 2022 over BDU in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf BDU
Categorie Magazines
Status Open
Datum 29 juli 2022

Een klant heeft op 28 juli 2022 de Kaap niet ontvangen en heeft op 29 juli contact opgenomen met BDU om de klacht te melden. Ondanks dat de melding in behandeling is genomen, heeft de klant de Kaap nog steeds niet ontvangen, wat niet de eerste keer is.

Mijn Klacht:

Op 28 juli 2022 de Kaap niet ontvangen. Op 29 juli de Kaap gebeld en klacht ingesproken. De melding is in behandeling genomen, doch nog steeds geen Kaap ontvangen. Dit is niet de eerste keer. W. Deekman Vogelweide 43 Doorn.

Gewenste Oplossing:

Gewoon elke donderdag mijn krant in de bus

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BDU

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BDU nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wichmiel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM