Klacht: Niet werkende wasdroger5

Karin Arents op 12 april 2023 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 april 2023
Reactie van het bedrijf:

Beste Karin, Bij garantiekwesties worden oplossingen niet bepaald door diagnoses of vermoedens van klanten, maar door monteursonderzoek. Een monteur kan onderzoeken of we inderdaad te maken hebben met een garantiekwestie en of de wasdroger hersteld kan worden. Dat is de...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 12 april 2023

Een klant heeft in januari een wasdroger gekocht die niet goed functioneerde, ondanks herhaalde bezoeken van een monteur. Hoewel er een toezegging was om de droger om te ruilen binnen de garantietermijn, werd er gekozen voor een extra monteurbezoek. De klant ervaart problemen met de klantenservice, waaronder gebrek aan terugbelacties en inconsistentie in informatie van verschillende medewerkers.

Mijn Klacht:

Beste Customer Care,

In januari hebben wij een wasdroger aangeschaft die bij aanvang niet goed droogde. Hiervoor is tot 3 maal toe een monteur langs geweest die e.e.a. vervangen heeft. De droger droogt echter nog steeds niet goed. Wil soms niet aan, wat we ook doen. Binnen de garantietermijn hebben we toegezegd gekregen de wasdroger te mogen omruilen voor een andere (evt met bijbetaling als het een duurder model betrof) Bcc koos ervoor om desondanks toch eerst een monteur langs te sturen. Ik krijg iedere keer iemand anders aan de telefoon en toezeggingen teruggebeld te worden, dat het bij een teamleider wordt neergelegd. Ik wordt nooit teruggebeld en als ik zelf bel, krijg ik steeds iemand anders aan de telefoon die van niets weet en niets terug kan zien in het dossier. Er wordt niets genoteerd.

Vanmorgen weer gebeld en krijg ik te horen dat Bcc de beoordeling van de monteur opvolgt. Hij beweert dat wij de droger minder vol moeten laden. Dit is mij niet verteld. Ik heb de monteur aangegeven dat als ik er alleen een dekbedhoes in doe, deze niet droog wordt. De trommel mag beladen worden met 8 kg. Moet de was soms 3x achter elkaar drogen of hij wil niet aan. Ook gaf de monteur aan de filters goed schoon te houden en iedere keer met water na te spoelen. Ik doe dat consequent en nog blijft het resultaat uit.

Bcc doet er nu verder niets meer mee en laat mij zitten met een droger die niet functioneert.

Hierbij wil ik een officiële klacht indienen. Ik ga er vanuit dat u mijn vertrouwen in Bcc kan herstellen met een goede oplossing en dat ik geen andere stappen hoef te ondernemen.

Ik zie uw reactie graag tegemoet.

Met vriendelijke groet,

Karin

Gewenste Oplossing:

Geen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 18 april 2023 om 10:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Karin,

Bij garantiekwesties worden oplossingen niet bepaald door diagnoses of vermoedens van klanten, maar door monteursonderzoek. Een monteur kan onderzoeken of we inderdaad te maken hebben met een garantiekwestie en of de wasdroger hersteld kan worden. Dat is de beoogde oplossing, dus als herstel mogelijk blijkt zal de monteur een reparatie uitvoeren. Kiezen voor vervanging gaat niet, dat doen wij of de monteur ook niet. Wat de monteur vaststelt tijdens zijn onderzoek bepaalt welke oplossing er gehanteerd wordt.

Van de reparatiedienst CE Repair hebben we het volgende door gekregen:

Het klopt niet dat we de klant geïnformeerd hebben betreft een omruiling.
Monteur is 10/03 bij de klant geweest en geeft aan dat het binnen specificaties valt.

Wordt niet goed droog moet 2X draaien. Apparaat valt binnen specificaties. Klant uitleg gegeven hoe je de filters schoonmaakt en niet teveel beladen

Daarmee is bij ons de opdracht reeds gesloten.
Klant heeft zelf bij ons aangegeven dat ze een omruiling wensen maar helaas is dat niet mogelijk via ons.

Wij sluiten ons aan bij de conclusie van de monteur.

Met vriendelijke groet,
Team BCC

Karin Arents

Heeft op 18 april 2023 om 15:15 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

De elektronica is niet gecontroleerd En volgens mij zit daar ook een probleem. Ik moet regelmatig de droger helemaal uitzetten en de stekker er uit doen. Ook reageert de droger regelmatig niet op de knopjes als ik ze indruk. Laatst klikte ik op de uitknop en toen ging de droger draaien. Dat kan alleen als je op het driehoekje klikt.

Ik vind het vreemd dat als de droger het niet doet de klacht opgelost is in de ogen van de monteur. Het kan toch niet zo zijn dat als een droger niet functioneert er niets aan de hand is?

Alle klachten die gemeld zijn door Karin Arents
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM