Klacht: Boete basic fit situatie escaleert verder

Basicfitfraude op 16 februari 2025 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 februari 2025
Reactie van het bedrijf:

Beste Mario, Bedankt voor het kenbaar maken van jouw klacht, wij waarderen dit enorm! Allereerst onze excuses voor het ongemak. Ik heb het direct nagekeken en zie dat je ondertussen verder bent geholpen door mijn collega's. Wij hopen dat het...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 16 februari 2025

Een klant van Basic Fit is zeer ontevreden over de behandeling door het bedrijf na beschuldigingen van toegangsfraude op basis van foutieve camerabeelden. Ondanks het opzeggen van het abonnement en bevestiging hiervan, blijven er bedragen van zijn rekening afgeschreven. De klant heeft juridische stappen ondernomen en heeft de Autoriteit Consument en Markt ingeschakeld.

Mijn Klacht:

Ik ben woest over hoe Basic Fit met mij omgaat. Ze hebben op basis van foutieve camerabeelden besloten mij te beschuldigen van toegangsfraude, terwijl ze zelf hebben toegegeven dat twee andere personen door het poortje zijn gelopen.

Desondanks hebben ze geld van mijn rekening afgeschreven en ben ik uren kwijtgeraakt met eindeloze mails en telefoontjes. De klantenservice is waardeloos; niemand neemt verantwoordelijkheid en iedereen verwijst simpelweg naar een andere afdeling. Inmiddels heb ik mijn abonnement opgezegd en heb dat zwart op wit bevestigd gekregen, maar toch blijven er bedragen worden geïncasseerd. Dit is ronduit treiterig gedrag en ik laat het er niet bij zitten.

De zaak ligt nu bij de Autoriteit Consument Markt en ik heb advocaten ingeschakeld. Ik eis een forse schadevergoeding voor alle tijd en moeite die ik hier al in heb moeten steken. Ik raad iedereen sterk af om zich bij Basic Fit in te schrijven zolang ze op deze manier met hun klanten blijven omgaan.

Gewenste Oplossing:

Een schadevergoeding van minimaal €740

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Basic Fit

Heeft op 19 februari 2025 om 09:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Mario,

Bedankt voor het kenbaar maken van jouw klacht, wij waarderen dit enorm!

Allereerst onze excuses voor het ongemak. Ik heb het direct nagekeken en zie dat je ondertussen verder bent geholpen door mijn collega's. Wij hopen dat het probleem hiermee is verholpen.

Mochten er verder nog vragen/opmerkingen zijn, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Wij zijn bereikbaar per e-mail, Live Chat en via onze Social Media kanalen.

Hopende je hiermee voldoende te hebben geïnformeerd!

Met vriendelijke groet,
Lara team social Basic-Fit

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basicfitfraude

Heeft op 19 februari 2025 om 16:05 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Ik ga short op basic fit. Wat een rot bedrijf

Alle klachten die gemeld zijn door Basicfitfraude
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM