Klacht: B.b.gekleurde dagcreme

Dorothy2 op 16 mei 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 16 mei 2018

Een klant van Kruidvat uit zijn onvrede over het verdwijnen van de gekleurde dagcrème, die hij jarenlang met tevredenheid gebruikte. Hij heeft de b.b. crème geprobeerd, maar ervaart ernstige oogklachten en vraagt om de terugkeer van de oude crème in het assortiment.

Mijn Klacht:

Ik gebruikteval jaren gekleurde dagcreme van Kruitvat tot volle tevredenheid nu is hij er niet meer en ik probeerde ook de b.b. creme en heb ondekt dat ik hiervan erge oog klachten krijg .graag zou ik de oude creme weer in uk assortement zien ik kan de b.b. creme echt niet gebruiken

Gewenste Oplossing:

Als ik de vorige creme weer kan kopenn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM