Klacht: Asociaal rijgedrag

lianne.wubs op 31 oktober 2016 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 31 oktober 2016

Een passagier van Qbuzz ervaart asociaal rijgedrag van de buschauffeur van lijn 17. De chauffeur was onvriendelijk, trok snel op en reed hard, wat leidde tot een onveilige situatie voor de passagier en andere reizigers. De bus stopte niet bij hobbels in de weg, waardoor de inzittenden door de bus werden geschud.

Mijn Klacht:

31-10-2016 Ik nam lijn 17 om 5 over 4 bij halte posttil en de chaffeur was niet vriendelijk daarna trok hij heel snel op waardoor ik bijna viel en kwam terecht op iemand anders. Toen ik zat reed hij heel hard, stopten niet bij hobbels in de weg waardoor we door de bus heen schudden!

Gewenste Oplossing:

Als hij op zijn rijgedrag word aangesproken, dat vind ik het belangrijkste

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qbuzz

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qbuzz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten