Klacht: Grijze container niet geleegd

Reulie op 16 augustus 2019 over AREA Reiniging in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 augustus 2019

Een klant van AREA Reiniging meldt dat zijn grijze container op 15 augustus niet is geleegd, ondanks eerdere beloftes. Na contact met de klantenservice kreeg hij te horen dat de container later geleegd zou worden, maar dit is nog steeds niet gebeurd. De klant ervaart dat de communicatie vanuit het bedrijf niet adequaat is en dat de verantwoordelijkheid voor het probleem niet wordt erkend.

Mijn Klacht:

Donderdag 15 augustus zou mijn grijze container geleegd worden aan de doddegras in Erica, maar was niet het geval net als twee weken terug. Na bellen kreeg ik als antwoord dat hij vrijsag geleegd zou worden. Nu is hij nog niet geleegd en na bellen kreeg ik als antwoord dat het een paar werkdagen duurt en niet hun probleem is.

Gewenste Oplossing:

Als ze mijn container eens op de afgesproken dag word geleegd

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AREA Reiniging

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AREA Reiniging nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM