Klacht: Niet stoppen bij de bushalte

jenniferjamin op 17 april 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 april 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste jenniferjamin, Jammer om te lezen dat je afgelopen vrijdagochtend (14 april) niet met de bus mee kon omdat de bus jou voorbij is gereden. Begrijpelijk dat je daar van baalt omdat je zegt dat je duidelijk aangegeven hebt met...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 17 april 2017

Een reiziger diende een klacht in bij Arriva over het gedrag van een buschauffeur die niet stopte bij de bushalte Wilhelminasingel in Maastricht. De passagier wachtte van 9:33 tot 10:00 uur op de buslijn 8, die om 9:54 uur zou arriveren, maar de chauffeur stopte pas later bij een kruispunt, wat leidde tot frustratie. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hallo, ik wou graag een klacht indienen bij de Arriva centraal klanten service kantoor trein/bus station Maastricht.
Omdat ik erg kwaad geworden op de asociale en onwaardige gedrag van de Buschauffeur van Arriva bus voer buschauffeur.
Een Arriva bus medewerker bestuurder was een oude man met een gemiddeld leeftijd tussen 50 en 60 jaar, wit/lich grijs haar, hij droeg een lichte bril. ik heb 1 goede reden voor. op vrijdag ochtend 14-4 2017 want ik stond vanmorgen bij de bushalte wilhelminasingel Maastrichtom 9;33 tot 10;00 wachten op de kleine buurt bus lijn 8. Hij zal om precies vaste tijdstip 9;54 moeten gaan eigenlijk komen. 6 minuten later om 10 uur stopt hij eerst bij de kruispunt verkeerlichten. en ik zag hem aankomen en daarnaa sta ik daar buiten de bushok dichterij bij de stoep rand.De buurt bus zal op de buslijn rijden, hij ziet mij staan als enige passagier klaar meteen ophalen. Maar in plaats van netjes langs rijden om te stoppen bij de bushalte. Reed hij gewoon express doorrijden. ik kon niet in bus in. ik ben echt waardloos achtergelaten en ik moest alleen buslijn 8 pakken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag met een betrouwbaar en vriendelijk Medewerker van de hoofdkantoor Arriva in Maastricht te spreken.
Het liefst op dinsdag ochtend moeten ik vedere probleem overpraten over de gedrag van de buschauffer. hij moerten aangesproken waarom hij gewoon door rijden als ik echt op bus moest wachten. ik vind hij gewoon een flinke straf zal krijgen. ik was helemaal overstuur geraakt en ik moest alweer een uur in de kou gaan wachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 17 april 2017 om 13:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste jenniferjamin,

Jammer om te lezen dat je afgelopen vrijdagochtend (14 april) niet met de bus mee kon omdat de bus jou voorbij is gereden. Begrijpelijk dat je daar van baalt omdat je zegt dat je duidelijk aangegeven hebt met de bus mee te willen. Ik heb je klacht intern doorgestuurd naar de betreffende regio zodat de situatie besproken kan worden en er hoor en wederhoor met de buschauffeur toegepast kan worden. Excuses voor het ervaren ongemak en hopelijk ervaar je dit in de toekomst niet nogmaals!

Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https://bit.ly/2aSlk6X.

Met vriendelijke groet,
^MR
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten