Klacht: oplichting

Els1974 op 10 december 2018 over AMK Company in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 10 december 2018

Een consument heeft een klacht ingediend tegen AMK Company, omdat zij gebeld zijn met de mededeling dat zij 357 euro moeten betalen voor een onbekende schuld. De beller kon geen verdere uitleg geven en dreigde met juridische stappen als de betaling niet voor 17.00 uur zou plaatsvinden.

Mijn Klacht:

gebeld door AMK dat wij 357 euro moeten betalen voor iets waar wij niets van weten. Ze vertellen ook niet waarvoor alleen dat wij voor 17.00 moeten betalen en anders gaat het naar een advocaat.

Gewenste Oplossing:

Geen dreigmails en telefoongesprekken meer ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AMK Company

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AMK Company nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM