Ambiance Technology B.V. Klachten
De produktie van Telefoons in China was klaar, maar de fabriek wilde niet verschepen omdat het restant nog niet betaald was door Ambiance Technology BV.
Wij ( Hiteker International LTD) hebben toen de fabrikant het resterende bedrag van 50.000 Euro betaald.
Na... Lees meer
Per 23-08-2016 heeft ambiance mijn toestel (Wolfgang AT-AS50Q) ter reparatie (beeldscherm defect) gekregen.
Hierop heb een mail gekregen dat dit type beeldscherm niet meer voorhanden was, maar er zou naar een alternatief worden gezocht.
Nadien heb ik diverse malen nog gemaild naar... Lees meer
Enkele weken geleden geprobeerd contact op te nemen met het bedrijf. Na het zoeken van het bedrijf kwam ik het faillissement tegen. Ook is het pand waar dit bedrijf gevestigd was leeg. Helaas kan mijn telefoon hierdoor niet gerepareerd worden Lees meer
Mijn Wolfgang AT-AS50Q is vastgelopen en probeer daarom al enige tijd de helpdesk te bereiken zonder resultaat. Krijg melding dat er momenteel niemand aanwezig is!!? Lees meer
Mijn telefoon is kapot; wil niet meer opstarten. Enkele jaren geleden kon ik mijn Wolfgang opsturen en kreeg ik hem netjes gemaakt terug. Nu werd mijn pakketje geweigend bij het postkantoor. Telefonisch contact bleek ook niet mogelijk. Op mijn telefoon... Lees meer
Ik heb een telefoon die kapot is. Doet helemaal niets meer. Deze haperde al toen ik 'm kort in gebruik had. Heb toen pogingen gedaan om contact te krijgen met dit bedrijf. Dat is toen niet gelukt. Maar nu heb... Lees meer
Mijn wolfgang smartphone is defect maar nog steeds onder garantie.
Opgestuurd ter reparatie maar kreeg ik het toestel weer terug zonder reparatie. adres van het bedrijf : Posbus 88, 1850 Heiloo bestaat niet meer?
Het bedrijf is nergens bereikbaar , niet... Lees meer
Goede morgen Wolfgang,
Het is nu bijna 2 weken geleden dat ik dit bericht heb verstuurd en tot nu toe nog geen reactie van jullie ondersteuningsmedewerkers gehad.
Hoe lang gaat het nog duren?
Ik hoor graag van jullie.
met vriendelijke groeten
mevrouw. J.... Lees meer
mijn smartphone AT-AT50Q is ter reparatie aangeboden bij Ambinace Techonlogy (AT). op 30-08-2016 heb ik een email ontvangen, dat AT het defecte moederbord kosteloos gaat vervangen, echter deze lag niet op voorraad en dit zal ongeveer 2 weken duren.
20-09-2016 heb... Lees meer
Ik reageer op een eerder gemelde klacht, waarin mijn adres (de Droogmakerij )genoemd staat als zgn. vestigingsadres van Ambiance Technology.
Het bedrijf Ambiance Technology B.V. is absoluut NIET gevestigd op ons adres! sterkte voor de gedupeerden. Lees meer