Klacht: Valse belofte

wouterbor op 24 juli 2015 over Amazon in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Amazon
Categorie Online Warenhuizen
Status Nieuwe klacht
Datum 24 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik was voornemens wat te bestellen bij Amazon.de. Dit artikel koste 370 euro. De volgende dag wilde ik het bestellen en koste het 440 euro.
Hierop heb ik een mail gestuurd en is mij beloofd dat ik het verschil terug zou krijgen. Bestel het maar en maak je geen zorgen werd mij verteld.Ik kreeg het verschil niet terug en maar wel een bericht dat het zou berusten op een misverstand van Amazon. Ik vind dit erg misleidend.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik het verschil terug krijg ben ik tevreden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Amazon

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Amazon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM