Klacht: Opzegging lidmaatschap

N.Scherpenisse op 08 mei 2018 over Always Happy Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 8 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik probeer ook al maanden te bellen om op te zeggen.. krijg geen gehoor meer. In t begin wel toen ik vragen had. Nu storneer ik mn maand lidmaatschap en sinds vandaag krijg ik een incassobureau die automatisch het bedrag heeft afgeschreven. Heb het weer terug gehaald.. maar weet ook niet zo goed wat ik moet doen..

Gewenste Oplossing:

Niet tevreden geweest

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Always Happy Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Always Happy Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM