Mijn Klacht:
Ik weet niet welke relatie er bestaat tussen Always Happy en Versure Credit Management B.V.maar helemaal pluis is het met beide firma’s niet.
Always Happy beloofd koeien met gouden hoorns, die ze in zijn geheel niet nakomen. Ze zijn bijna niet bereikbaar telefonisch, en als je ze bereikt dan zijn ze uiterst onbeleefd en luisteren is er al helemaal niet.
Bij Versure Credit Management B.V. zou wel eens de zelfde vrouw achter de telefoon kunnen zitten. Ze heeft de zelfde arrogantie als die mevrouw bij Always Happy. Bij Versure Credit Management lezen ze geen eens de mail die je stuurt, Wel sturen ze weer een aanmaning met een verhoging er op. Het zijn volgens mij beide firma’s:
LIST EN BEDROG in kapitale letters weleens waar.
Gewenste Oplossing:
Als ze ophouden met deze flauwe kul en de waarheid gaan spreken en hun mail lezen en netjes telefonisch te woord staan zoals gerespecteerde bedrijven dat wel doen.

