Klacht: 25€ afgehaald van de rekening

zwartbaard1978 op 19 april 2021 over Alphacomm Digital Commerce B.V. in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Alphacomm Digital Commerce B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 19 april 2021

Monica uit Wichelen meldt dat er 25 euro van haar rekening is afgeschreven door Alphacomm Digital Commerce B.V. Ze ontving een valse e-mail waarin werd beweerd dat ze een groot bedrag zou ontvangen, maar ze vertrouwt de situatie niet en beschouwt het als fraude. Monica hoopt dat haar klacht kan worden opgelost, hoewel ze vreest de 25 euro niet terug te krijgen.

Mijn Klacht:

Geachte het is met Monica uit Wichelen ben 42 jaar en ze hebben 25 € van mijn rekening gehaald en dan kreeg ik een valse mail bading zoveel geld lost heeft gekregen en dat ik het op mijn rekening zou krijgen een goei miljoen ze vroegen mijn gegevens maar ik heb het niet gegeven ik vertrouw het niet het is echt fraude maar die 25 euro zal ik niet weer krijgen maar ik hoop dat je mijn klacht kunt oplossen dank u

Gewenste Oplossing:

Als het opgelost is en er geen geld meer af gaan

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Alphacomm Digital Commerce B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Alphacomm Digital Commerce B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door zwartbaard1978
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM