Klacht: GoWhite niet besteld

Ineke Ziesling op 13 maart 2017 over Aliaz Cooperation SIA in de categorie Internetshops - Medische producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Aliaz Cooperation SIA has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Ziesling, Hartelijk dank voor uw bericht. Het betreurt ons dat u aangeeft dat ons bedrijf voor u niet bereikbaar is. De bestelling is op 28 november 2016 naar uw echtgenote verzonden alsmede de factuur waarop ons e-mailadres staat...

Status Opgelost
Datum 13 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn vrouw ontvangt rekeningen voor iets wat wij zeker niet hebben besteld en ik ben niet van plan om onkosten te gaan maken om iets te retourneren. Nu wordt er zelfs gedreigd met aanmaningskosten!!!
Volgens hun een factuur op 28-11-2016 aanmaning 17-02-2017 en nu weer 08-03-2017. Ze zijn verder voor mij onbereikbaar wat nu???
Heb alleen een factuurnummer R401292335 gericht aan mijn vrouw Ineke Ziesling en een rekeningnummer van Aliaz Cooperation SIA

Gewenste Oplossing:

Wens niet te betalen en uit hun bestand te worden verwijderd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aliaz Cooperation SIA

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Aliaz Cooperation SIA over deze klacht.

Bericht van

9 jaren geleden - Geachte heer Ziesling, Hartelijk dank voor uw bericht. Het betreurt ons dat u aangeeft dat ons bedrijf voor u niet bereikbaar is. De bestelling is op 28 november 2016 naar uw echtgenote verzonden alsmede de factuur waarop ons e-mailadres staat vermeld. Indien u direct contact met onze klantenservice had opgenomen, hadden wij kunnen voorkomen dat u een aanmaning van ons ontving. Inmiddels heeft onze klantenservice uw bericht van 13 maart 2016 in goede orde ontvangen. Wij hebben u gemeld de factuur te hebben ingetrokken. Hopend u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Gowhite support

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aliaz Cooperation SIA nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Aliaz Cooperation SIA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Aliaz Cooperation SIA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Aliaz Cooperation SIA

Heeft op 17 maart 2017 om 15:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Ziesling,

Hartelijk dank voor uw bericht.

Het betreurt ons dat u aangeeft dat ons bedrijf voor u niet bereikbaar is.

De bestelling is op 28 november 2016 naar uw echtgenote verzonden alsmede de factuur waarop ons e-mailadres staat vermeld.
Indien u direct contact met onze klantenservice had opgenomen, hadden wij kunnen voorkomen dat u een aanmaning van ons ontving.

Inmiddels heeft onze klantenservice uw bericht van 13 maart 2016 in goede orde ontvangen. Wij hebben u gemeld de factuur te hebben ingetrokken.

Hopend u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Gowhite support

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM