Klacht: Valse voorwendselen

P. Peters op 30 september 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 30 september 2015

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van een beloofde Samsung tablet bij het afsluiten van een abonnement. Ondanks bevestiging dat de tablet na de derde betalingstermijn zou worden geleverd en de mogelijkheid om voor een half jaar in één keer te betalen, heeft de abonnee na twee maanden alleen de krant ontvangen en geen verdere communicatie of bevestiging van het abonnement gekregen.

Mijn Klacht:

Voor de zomer ben ik benaderd met de vraag een abonnement te nemen op het AD. Als ik dit voor twee jaar zou doen kreeg ik daar een Samsung tablet bij cadeau. Ik heb de vraag gesteld wanneer ik die tablet zou ontvangen., aangezien ik hem juist voor mijn werk nodig had. Dit zou zijn na de derde betalingstermijn, dus na drie maanden. Ik heb gevraagd of ik ook in 1 keer voor een half jaar kon betalen, zodat ik de tablet meteen kon ontvangen. Daarop werd bevestigend geantwoord. Voor mij was dat de reden het abonnement af te sluiten, anders had ik dit niet gedaan.
Nu zijn we inmiddels 2 maanden verder en heb ik niets ontvangen, behalve de krant. Overigens ook nooit een bevestiging van mijn abonnement of een lidmaatschapsnummer. Vandaag gebeld; werd mij uitgelegd dat betalingen altijd per maand gaan en niet per half jaar. De tablet krijg ik pas drie weken na de derde betaling, dus rond november. Op mijn vraag of ik alsnog vooruit kan betalen werd met “nee” geantwoord. ” U krijgt die tablet niet eerder, wat u ook doet” . Aangezien dit voor mij een duidelijk besproken voorwaarde was tot het afsluiten van een abonnement wil ik of alsnog extra maanden betalen en de tablet ontvangen, of het abonnement beëindigen vanwege het onjuist geïnformeerd zijn.
Volgens de dame van het AD, Nellie, kan ik alleen kiezen voor het beëindigen, andere opties zijn uitgesloten. Ik kan me niet voorstellen dat het AD hier een klant om laat lopen?

Gewenste Oplossing:

Als ik binnen een week de tablet heb ontvangen of anders het abonnement gestopt is. (hoewel ik dat betreur)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM