Mijn Klacht:
Voor de zomer ben ik benaderd met de vraag een abonnement te nemen op het AD. Als ik dit voor twee jaar zou doen kreeg ik daar een Samsung tablet bij cadeau. Ik heb de vraag gesteld wanneer ik die tablet zou ontvangen., aangezien ik hem juist voor mijn werk nodig had. Dit zou zijn na de derde betalingstermijn, dus na drie maanden. Ik heb gevraagd of ik ook in 1 keer voor een half jaar kon betalen, zodat ik de tablet meteen kon ontvangen. Daarop werd bevestigend geantwoord. Voor mij was dat de reden het abonnement af te sluiten, anders had ik dit niet gedaan.
Nu zijn we inmiddels 2 maanden verder en heb ik niets ontvangen, behalve de krant. Overigens ook nooit een bevestiging van mijn abonnement of een lidmaatschapsnummer. Vandaag gebeld; werd mij uitgelegd dat betalingen altijd per maand gaan en niet per half jaar. De tablet krijg ik pas drie weken na de derde betaling, dus rond november. Op mijn vraag of ik alsnog vooruit kan betalen werd met “nee” geantwoord. ” U krijgt die tablet niet eerder, wat u ook doet” . Aangezien dit voor mij een duidelijk besproken voorwaarde was tot het afsluiten van een abonnement wil ik of alsnog extra maanden betalen en de tablet ontvangen, of het abonnement beëindigen vanwege het onjuist geïnformeerd zijn.
Volgens de dame van het AD, Nellie, kan ik alleen kiezen voor het beëindigen, andere opties zijn uitgesloten. Ik kan me niet voorstellen dat het AD hier een klant om laat lopen?
Gewenste Oplossing:
Als ik binnen een week de tablet heb ontvangen of anders het abonnement gestopt is. (hoewel ik dat betreur)

