Klacht: Spyware op AD.nl

erwin0032 op 04 januari 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 januari 2016

Een gebruiker ervaart problemen bij het bezoeken van ad.nl op zijn mobiel, waarbij ongewenste reclame pop-ups verschijnen die niet gerelateerd zijn aan de website. Dit leidt tot frustratie en de beslissing om nieuws van andere sites te zoeken, uit bezorgdheid over mogelijke schadelijke software op zijn telefoon.

Mijn Klacht:

Ik kan ad.nl op mijn mobiel niet meer bereiken omdat er telkens bij bezoek niet ad gerelateerde reclame pop-ups getriggerd worden. Dat betekent dat er rotzooi op jullie ad systeem zit. Ik ga hierdoor voor mijn nieuws naar andere nieuwssites, het is geen doen meer en ik ben bang dat er hierdoor nog meer rotzooi op mijn telefoon komt.

Gewenste Oplossing:

Als Ad haar systemen opschoont en voorkomt dat dit soort spyware getriggerd wordt. Telegraaf.nl en nu.nl geen problemen alleen Ad.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM