Klacht: bezorgen

AF Weerensteijn op 10 augustus 2015 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 augustus 2015

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart problemen met de bezorging van de krant. In het eerste weekend moest hij de krant zelf kopen voor 3 euro en in het tweede weekend voor 2,90 euro. Op de tweede bezorgdag vond hij de krant pas om 9.45 uur in de bus, wat hij als erg vervelend beschouwt.

Mijn Klacht:

eerste weekend al zelf moeten kopen 3 euro 2de weekend weer wezen kopen 2,90 kwam terug ,zat hij in de bus ,om 9.45 vind erg vervelend

Gewenste Oplossing:

was altijd tevreden bezorger was altijd voor 6.30 geweest

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM