Klacht: defecte gsm

kurt46 op 13 februari 2014 over Alcatel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Alcatel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 13 februari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

geachte

gsm alcatel one tou star gun aangekocht 2013 na 1 maand terug gebracht naar media markt Brugge reparatie duurt 2 maand !!! toestel nog steeds defect na afhaling .(allemaal strepen op het scherm en dan hebben ze batt vervagen en zo terug gestuurd en niks hersteld ja sorry een klein kind kan dat )de winkel bediende stelt voor om het geld terug te vragen aan alcatel. terug na meer dan 3 weken wachten en bellen is het toestel herstelt .sorry ik heb dat niet gevraagd ik wil men geld terug. na 3maand herstellingen zit ik nu met een oud model dat ik nauwelijks heb kunnen gebruiken .en heb kosten gemaakt om te bellen naar de hersteldienst en ook om hem te brengen en te halen .
totaal geen service bij media markt Brugge en geen tegemoet komingen .3 maand is veel te lang .

Gewenste Oplossing:

geld terug of nieuwe gsm (geen oud model door 3
maanden herstelingen )

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Alcatel

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - oh dank u wel voor de hulp

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Alcatel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie