Klacht: Voetbalboek 2012

Bloemendal op 05 juni 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 juni 2012

Een klant heeft samen met zijn zoon geprobeerd het voetbalboek uit 2012 compleet te maken, maar constateert dat de nummering van de plaatjes niet overeenkomt met die in het boek. Dit zorgt voor frustratie, vooral omdat kinderen enthousiast zijn om hun verzameling te voltooien.

Mijn Klacht:

Samen met mijn zoon (8 jaar) zijn we aan het proberen het voetbalboek compleet te maken. Helaas komen we erachter dat de nummering van de plaatjes niet overeenkomt met de nummering in het boek. Dit is toch wel heel vervelend, zeker als kinderen zich hier op verheugen om weer een voetbalboek vol te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Dat jullie zorgen dat er of een nieuw boek komt met de goede nummers of dat de plaatjes goed worden genummerd. Zal een hoop werk zijn, maar anders hadden jullie niet zo'n actie moeten doen. Dit zorgt alleen maar voor veel teleurgestelde gezichtjes!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer