Klacht: Kromme bodem pannenactie

Erica.pannekoek@gmail op 05 december 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 december 2020

Een klant heeft een pan van 20 cm gespaard tijdens een actie bij Albert Heijn, maar ontdekte bij ontvangst een kras in de bodem. Na omruilen bleek de nieuwe pan een kromme bodem te hebben, wat het gebruik bemoeilijkt. De klant is teleurgesteld over de kwaliteit van de pannen.

Mijn Klacht:

Pan van 20 cm bij elkaar gespaard. De pan kwam uit de doos met een kras in de bodem. Omgeruild, maar van deze pan is de bodem krom. Niet goed mee te bakken dus. Helaas niet mijn beste pan ooit.

Gewenste Oplossing:

Als ik een pan met vlakke bodem heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Erica.pannekoek@gmail
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer