Mijn Klacht:
Vandaag was ik rond drie uur vanmiddag in de AH op het Geert Groteplein. Tot mijn verbazing zag ik dat de jongen in de bakkerij niet alleen zijn mondkapje aan zijn oor had hangen: hij zat ook nog ergens op te kauwen.
Toen ik vijf minuten later weer terug liep om iets bij de groenteafdeling te pakken was deze mafkees nog steeds nonchalant aan het kauwen en had hij nog steeds zijn mondkapje om zijn oor hangen. In de winkel kon ik niemand vinden die eruit zag als leidinggevende, alle andere winkelmedewerkers waren hooguit twintig. De beveiliger was alleen maar aan het sjansen met de winkelmeisjes, dus wat hij voor toegevoegde waarde heeft is me ook een raadsel.
Ik heb deze bakker nog nooit eerder gezien. Hopelijk is het zijn eerste en laatste dag, dit kan echt niet! Hij zag er bovendien ook niet erg verzorgd uit, dus ik snap niet waarom het überhaupt een goed idee is om zo iemand achter het brood te zetten.
Gewenste Oplossing:
Zorg dragen voor verbetering en een andere bakker zoeken!


