Klacht: Geen Airmails bij Shell Terberg In IJsselstein

Sewdas op 22 april 2018 over Airmiles in de categorie Spaarprogramma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Airmiles
Categorie Spaarprogramma's
Status Open
Datum 22 april 2018

Een klant heeft op verschillende dagen diesel getankt bij Shell Terberg in IJsselstein, maar ontving geen Airmiles. Bij eerdere bezoeken werd aangegeven dat er een storing was, terwijl bij het laatste bezoek werd verteld dat de Airmiles-service zou stoppen. De klant hoopt alsnog de Airmiles te ontvangen en heeft daarom een klacht ingediend.

Mijn Klacht:

Geachte MevrouwMijnheer,
ik heb afgelopen week op 17 april 63 liters en 18 april 60 liters en 19 april 65 liters diesel getankt bij shell Baronieweg noord in IJsselstein en heb geen airmails gekregen.eerste 2 keer wordt gezegt dat er storing was en laatste keer werdt gezegt dat ik geen airmails krijgt omdat ze gaan stoppen met airmails.en de personeel hebben door gekregen dat airmail automatisch bij geschreven wordt .tot heden heb ik geen airmails gekregen en dat ik bij u een klacht moet indienen airmails service.ik hoop dat ik de airmails als nog krijgt.

Gewenste Oplossing:

Als ik de airmails bij geschreven krijgt.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM